Viskili peynir olur mu? Innovative

viskili peynir
viskili peynir

Elinize bir Cheddar peyniri alıyorsunuz ve içindekileri okuyorsunuz, süt, peynir mayası, tuz ve viski. Olur mu? Harika olur hem de. Kerrygold firmasının harika bir viskili peyniri var.

Viskili peynir

İnovatif ürünlere bayılıyorum, bu yemek konusunda olunca tam benlik oluyor zaten. Kerrygold’un İrlanda viskili olgunlaştırılmış cheddar peyniri de işte böyle. Kremsi ama ufalanan, meyve notaları ve odunsu tadlar barındıran harika bir peynir hayal edin ağzınızda.

viskili peynir
viskili peynir

İrlanda‘nın mirasını onurlandıran Kerrygold, ülkenin her iki harika ürününü kaynaştırarak bir atıştırmalık oluşturmuş. Cheddar peyniri ve viski eşleştirmesi inanılmaz olmuş. Yaşlandırılmış cheddar peyniri, markanın İrlanda’dan beslenen inek sütünü minimal bir tuz, enzim hazırlanarak elde ediliyor ve bunu viski buluşturuyor. Çok şık bir peynir tabağı hazırlamak için ideal.

Ürününü kendi sitesinde şöyle tanımlamış;

“Infused with the robust flavor of whiskey, Kerrygold’s rich and creamy Aged Cheddar now has unique undertones of the smooth, woody and nutty taste of pure Irish Whiskey. Entrenched in the history and traditions of Ireland, Cheddar and whiskey are now together in one spirited Irish grass-fed cow’s milk cheese. This tasty combination is the perfect compliment to your party’s gourmet cheese platter and is also a unique gift item.”

18 Yaşından büyük müsün? Are you 18 or over? Blogdaki içeriği okuyabilmek için 18 yaşından büyük olmalısın.